Každý jsme jiný, 

ale ve firmě táhneme

za jeden provaz.

CURRICULUM VITAE

Psal se rok 1989 a já studoval 2. ročník ČVUT. V tu dobu

došlo v naší republice k zásadním politickým změnám

a já cítil, že chci něco tvořit, budovat, zkrátka postavit se na vlastní nohy. A protože ve třech se to lépe táhne, tak jsem společně se svými bratry začal podnikat v polygrafické výrobě.

Dnes je naše rodinná firma vybavena nejmodernějšími technologiemi pro prepress, press i postpress produkci. Nebojíme se uskutečňovat i ty nejsmělejší nápady zákazníků, o čemž svědčí i řada získaných ocenění za design a provedení tištěných materiálů.

Přestože se během uplynulých 27 let počet vyráběných tiskovin v našich studiích (Praha, Pardubice) i tiskárně (Čáslav) mnohonásobně zvýšil, stále jsme si udrželi k našim klientům i k jejich zakázkám osobní přístup.

ING. MARTIN KOREJTKO

(spolumajitel)

Naplňuje mě,

když držím v ruce

po všech stránkách dokonalou tiskovinu.

NAŠE PRODUKTY

Velká část naší produkce je zaměřena na realizaci obchodních a propagačních tiskovin,

u kterých klienti požadují krátké dodací lhůty

a 100% kvalitu.

 

Nevyhýbáme se ale ani knižní a obalářské produkci. Přestože disponujeme širokou škálou dokončujících technologií, jsme připraveni i na realizaci tiskovin náročných na ruční zpracování

a osobní přístup.

ING. VÁCLAV KOREJTKO

(spolumajitel)

Mám radost,

když je zákazník spokojený.

NAŠE SLUŽBY

Zákazníkům poskytujeme odbornou pomoc při dokončení tiskových dat, jejich vstupní kontrolu se zpětnou vazbou, krátké termíny, širokou škálu technologií a materiálů pro zušlechtění tiskovin (laminace, výsek, efektový lak, reliéfní ražba, termo ražba), přísnou výstupní kontrolu tiskovin.

 

To vše nabízíme s osobním přístupem

a za konkurenceschopné ceny.

LUKÁŠ KOREJTKO

(obchodní a výrobní manažer)

Jsem spokojen,
když stroje šlapou

jako hodinky.

NAŠE STROJE

Vybavení tiskárny pravidelně modernizujeme s ohledem

na zachování konkurenceschopnosti, zvyšování

produktivity a kvality výroby.

 

Základem naší tiskové technologie jsou německé stroje značky Roland. Zpracujeme materiály do formátu 1020 x 720 mm v gramážích od 40 g/m2 do 1000 g/m2. Výrobu jsme doplnili řadou dalších technologií pro malonákladový a velkoformátový tisk a dokončující knihařské zpracování.

ING. ROMAN KOREJTKO

(spolumajitel)

Baví mě, 

když klient ocení kvalitní design.

NÁŠ DESIGN

Od začátku našeho podnikání jsme měli za cíl nabídnout komplexní služby při tvorbě tiskovin, propagace a celé korporátní identity.

 

Paralelně jsme proto budovali kapacity ve výrobě tiskovin i v oblasti tvorby jejich designu. Tým našich designerů a kreativních grafiků ve studiích v Praze

a v Pardubicích má bohaté zkušenosti s realizací logotypů, firemních materiálů (výroční zprávy, firemní profily, firemní časopisy, katalogy), obalového designu

i uměleckých a fotografických publikací.

PAVLÍNA VÁCLAVÍKOVÁ

(ředitelka grafického studia Pardubice)

?

A JAKOU ZAKÁZKU ZPRACUJEME PRO VÁS?
KONTAKTUJTE NÁS.

VE ZKRATCE – PRODUKTY

 

vizitky – hlavičkové papíry – brožury – komplimentky – formuláře – letáky – prospekty – plakáty – reklamní woblery – katalogy – firemní profily – chlopňové desky – firemní časopisy – výroční zprávy – stolní kalendáře – nástěnné kalendáře – pohlednice – mapy – krabičky – samolepicí etikety – knihy – noviny – diáře – vstupenky – hrací karty – magnetky

Můžete nás sledovat také na těchto sítích:

  • LinkedIn - Gray Circle
  • Instagram - Gray Circle
  • Facebook - Gray Circle