top of page

Každý jsme jiný, 

ale ve firmě táhneme

za jeden provaz.

Martin Korejtko - Studio Press

CURRICULUM VITAE

Psal se rok 1989 a já studoval 2. ročník ČVUT. V tu dobu

došlo v naší republice k zásadním politickým změnám

a já cítil, že chci něco tvořit, budovat, zkrátka postavit se na vlastní nohy. A protože ve třech se to lépe táhne, tak jsem společně se svými bratry začal podnikat v polygrafické výrobě.

Dnes je naše rodinná firma vybavena nejmodernějšími technologiemi pro prepress, press i postpress produkci. Nebojíme se uskutečňovat i ty nejsmělejší nápady zákazníků, o čemž svědčí i řada získaných ocenění za design a provedení tištěných materiálů.

Přestože se během uplynulých 27 let počet vyráběných tiskovin v našich studiích (Praha, Pardubice) i tiskárně (Čáslav) mnohonásobně zvýšil, stále jsme si udrželi k našim klientům i k jejich zakázkám osobní přístup.

ING. MARTIN KOREJTKO

(spolumajitel)

Podpis

Naplňuje mě,

když držím v ruce

po všech stránkách dokonalou tiskovinu.

Václav Korejto - Studio Press

NAŠE PRODUKTY

Podpis

Velká část naší produkce je zaměřena na realizaci obchodních a propagačních tiskovin,

u kterých klienti požadují krátké dodací lhůty

a 100% kvalitu.

 

Nevyhýbáme se ale ani knižní a obalářské produkci. Přestože disponujeme širokou škálou dokončujících technologií, jsme připraveni i na realizaci tiskovin náročných na ruční zpracování

a osobní přístup.

ING. VÁCLAV KOREJTKO

(spolumajitel)

Lukáš Korejtko - Studio Press

Mám radost,

když je zákazník spokojený.

NAŠE SLUŽBY

Podpis

Zákazníkům poskytujeme odbornou pomoc při dokončení tiskových dat, jejich vstupní kontrolu se zpětnou vazbou, krátké termíny, širokou škálu technologií a materiálů pro zušlechtění tiskovin (laminace, výsek, efektový lak, reliéfní ražba, termo ražba), přísnou výstupní kontrolu tiskovin.

 

To vše nabízíme s osobním přístupem

a za konkurenceschopné ceny.

LUKÁŠ KOREJTKO

(obchodní a výrobní manažer)

Jsem spokojen,
když stroje šlapou

jako hodinky.

Roman Korejtko - Studio Press

NAŠE STROJE

podpis

Vybavení tiskárny pravidelně modernizujeme s ohledem

na zachování konkurenceschopnosti, zvyšování

produktivity a kvality výroby.

 

Základem naší tiskové technologie jsou německé stroje značky Roland. Zpracujeme materiály do formátu 1020 x 720 mm v gramážích od 40 g/m2 do 1000 g/m2. Výrobu jsme doplnili řadou dalších technologií pro malonákladový a velkoformátový tisk a dokončující knihařské zpracování.

ING. ROMAN KOREJTKO

(spolumajitel)

Baví mě, 

když klient ocení kvalitní design.

Pavlína Václavíková - Studio Press

NÁŠ DESIGN

Od začátku našeho podnikání jsme měli za cíl nabídnout komplexní služby při tvorbě tiskovin, propagace a celé korporátní identity.

 

Paralelně jsme proto budovali kapacity ve výrobě tiskovin i v oblasti tvorby jejich designu. Tým našich designerů a kreativních grafiků ve studiích v Praze

a v Pardubicích má bohaté zkušenosti s realizací logotypů, firemních materiálů (výroční zprávy, firemní profily, firemní časopisy, katalogy), obalového designu

i uměleckých a fotografických publikací.

PAVLÍNA VÁCLAVÍKOVÁ

(ředitelka grafického studia Pardubice)

podpis

?

A JAKOU ZAKÁZKU ZPRACUJEME PRO VÁS?
KONTAKTUJTE NÁS.

Ufon - Studio Press

VE ZKRATCE – PRODUKTY

 

vizitky – hlavičkové papíry – brožury – komplimentky – formuláře – letáky – prospekty – plakáty – reklamní woblery – katalogy – firemní profily – chlopňové desky – firemní časopisy – výroční zprávy – stolní kalendáře – nástěnné kalendáře – pohlednice – mapy – krabičky – samolepicí etikety – knihy – noviny – diáře – vstupenky – hrací karty – magnetky

bottom of page